Ubytování

Vila k pronájmu pouze jako celý objekt poskytuje možnost ubytování pro 2-12 osob v celkem 5-ti komfortních ložnicích.

!!! V celém objektu je ZÁKAZ KOUŘENÍ a manipulace s otevřeným ohněm!!!

Ložnice

V prvním patře se nachází 3x dvoulůžkový pokoj a 1x třílůžkový. Pátý pokoj se nachází v přízemí třílůžkový. Ložnice jsou vybaveny nábytkem z masivu, lůžka o nadstandardní šířce 100 cm s kvalitní německou 16 cm vysokou matrací a polohovatelným roštem, který je výškově nastavitelný jak pro hlavu, nohy, tak váhu rekreanta. Polštáře a deky jsou z dutého vlákna s krepovým povlečením.Příkré tmavé schody viditelné na fotkách v 1.patře u ložnic jsou pouze přístupem na půdu,která se nepoužívá a je uzamčená.

K dispozici je též cestovní postýlka HAUCK, z hygienických důvodů bez matrace a peřinek(nutno míti vlastní).Image

Vytápění objektu

Vytápění vily je primárně řešeno elektrokotlem o výkonu 12KW. Hodina topení tedy při současných cenách předražené elektřiny vyjde na cca 100Kč. Zareagovali jsme na tuto situaci a vybavili objekt novými krbovými kamny s výměníkem umístěnými do obývacího pokoje, které jsou napojeny na topnou soustavu ústředního topení. Jedná se o krbová kamna Aquaflam 17 s automatickou regulací teploty hoření, která zajišťuje optimální spotřebu otopu. Za 1,5 hod. po zatopení je  všech 15 radiátorů v objektu nahřáto na provozní teplotu. Topení dřevem v těchto kamnech vyjde zhruba na 30% nákladů při topení elektřinou. Dřevo do krbových kamen je za poplatek dle spotřebovaného množství.

ImageImage

Soc. zařízení

V přízemí se nachází 2x samostatné splachovací WC, koupelna s dvěma umyvadly, akrylátovou vanou, sprchovým koutem 90x90cm, přímotopem, pračkou a bojlerem na 200 l teplé vody, která se po odběru dohřívá v průběhu celého dne.

V přízemí se nachází obytná místnost se stoly a židlemi , Tv plazma úhl. 106 cm, rádio s CD. Obytná místnost je přímo spojena s kuchyní.

Stravování

K dispozici je plně vybavená kuchyně-2x lednice s mrazničkou 180 cm, sklo-keramická deska, el. trouba, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, tyčový mixér, sendvičovač, velká fritéza Tefal OLEOCLEAN(olej vlastní!! 1,5 l), myčka nádobí na 12 sad, kuchyňské vybavení + nádobí a příbory komplet pro 12 osob.Vila je připojena na místní obecní vodovod, tedy voda je PITNÁ!!!

Na přípravu kávy máme pro rekreanty k dispozici jak plně automatický kávovar Delonghi Magnifica S na zrnkovou i mletou kávu, tak kávovar Krups na kapsle Dolce Gusto.(kávu sebou vlastní!!)

 

ImageImage

 

V případě zájmu možnost domluvy stravování v 30m vzdáleném Hotelu pod Šikmou věží. Zde se také nachází restaurace s výčepem.Čepuje se zde STAROPRAMEN a pivo HENDRYCH-nefiltrované pivo ze soukromého pivovaru  Vrchlabí.

Vinotéka

Ve společenské místnosti je k dispozici rekreantům  vinotéka  Vinařství Vladimír Tetur. Výběr z cca 30 lahví kvalitního jakostního vína s přívlastkem většinou kabinetních vín ,či pozdních sběrů.Zámecké vinařství Bzenec je vítězem vinařství roku 2015.

Kolárna

Přímo u objektu se nachází uzamykatelný přístavek,jenž v letních měsících slouží k uložení kol.Kapacita je cca 8 kol,další 4 kola jest možné na noc uskladnit do vstupní haly vily.

Pergola

Rekreantům je k dispozici dřevěná pergola s posezením z masivu o kapacitě až cca 20 míst. Terasa s pergolou má rozlohu 80m2 a v letních měsících se na ní nachází bazén.

Grilování

Ke grilování je k dispozici 2x gril,jeden menší kulatý na kolečkách o průměru 50 cm,druhý gril je větší,určený ke grilování pro větší počet osob, umístěný pod pergolou-též mobilní.

Samozřejmostí je nářadí ke grilování,pouze je potřeba sebou vzít brikety,či dřevěné uhlí,podle zvyklostí jednotlivých rekreantů.

Ohniště - buřtování

Na zahradě vily se nachází ohniště s posezením .Dřevo na oheň je v ceně pobytu,dále mají rekreanti k dispozici 6 ocelových prutů k opékání, potřeby na zátop, sekerku a pilku k úpravě dřeva, deky k pohodlnému sezení.

Bazén

V letních měsících (cca od 1.6. do cca 15.9.) je k dispozici návštěvníkům nový bazén o průměru 3.66m a hloubce 0.99m s pískovou filtrací nastavenou automatickým cyklem filtrování a chemií.

Zábava

Kromě bazénu v letních měsících je k dispozici rekreantům např. badminton se sítí, petanque, kroket, stolní tenis na terase(od května), trampolína 366 cm,stolní hry,domino a pro čtenáře malá knihovna.

Internet

Pro naše rekreanty máme zdarma výkonné WIFI a to s dosahem jak po celém domě, tak po celém pozemku, včetně ohniště a pergoly.

Parkování

Možnost parkovat 2 vozy za uzamykatelnou bránou na pozemku nebo přímo před vilou na vlastním parkingu pro 4-5 vozů .